Strona główna > O nas

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy Grażyna Jabłońska oferuje usługi księgowe i podatkowe oraz prowadzenie pełnej rachunkowości.

Nasze biuro rachunkowe proponuje doradztwo podatkowe dla firm. Zapewniamy również rozliczenie podatków dla osób fizycznych z Gliwic oraz województwa śląskiego.

Biuro księgowe z kompleksową obsługą

Biuro księgowe Grażyny Jabłońskiej funkcjonuje od 1995 roku, znajduje się przy ul. Barlickiego 1 w Gliwicach. Współpracujemy m.in. z prawnikiem, specjalistą BHP oraz specjalistami z zakresu ochrony środowiska i funduszy europejskich. Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa podatkowego, finansowego, a także prawa pracy, co pozwala nam otaczać Klientów kompleksową opieką.

Prowadzenie księgowości i optymalizacja podatkowa przedsiębiorstw

Dlatego zajmujemy się nie tylko prowadzeniem księgowości, ale dokładamy również wszelkich starań, by zoptymalizować pod kątem podatkowym działalność firm oraz strzeżemy praw obsługiwanego podatnika. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz stale aktualizujemy swoją wiedzę, tak by dopasowywać działania do zmieniających się przepisów prawa.

Zakres obowiązków biura rachunkowego

Zakres obowiązków naszej biura rachunkowego obejmuje doradztwo podatkowe. Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków i reprezentowaniu Klientów przed urzędami skarbowymi. Sporządzamy zeznania i deklaracje podatkowe, łącznie z możliwością odbioru dokumentów od Klienta.

obsługa firm

Grażyna Jabłońska

Doradca podatkowy

ul. Barlickiego 1,
44-100 Gliwice
Telefon:
32 231 60 90
601 427 973
602 115 647

e-mail:
doradca@doradca.gliwice.pl

 

 

Formularz kontaktowy