Strona główna > O nas

Biuro księgowe

Biuro księgowe Grażyny Jabłońskiej funkcjonuje od 1995 roku w Gliwicach. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Barlickiego 1. Proponujemy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową zarówno firmom, jak i osobom fizycznym.

Aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług, współpracujemy m.in. z prawnikiem, specjalistą BHP oraz specjalistami z zakresu ochrony środowiska i funduszy europejskich. Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa podatkowego, finansowego, a także prawa pracy, co pozwala nam otaczać Klientów kompleksową opieką. Jeśli więc potrzebują Państwo pomocy doświadczonego doradcy podatkowego, który profesjonalnie zadba o Państwa finanse - nasze biuro jest idealnym rozwiązaniem. Oferujemy między innymi rozliczenie podatków oraz prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów klientom z Gliwic oraz województwa śląskiego.

Księgowa Grażyna Jabłońska

Nasze biuro księgowe zajmuje się nie tylko prowadzeniem księgowości, ale też dokłada wszelkich starań, by zoptymalizować pod kątem podatkowym działalność firm. Strzeżemy również praw obsługiwanego podatnika oraz reprezentujemy go przed organami administracyjnymi. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz ubezpieczenie OC. Stale aktualizujemy swoją wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować działania do zmieniających się przepisów prawa. Zachęcamy więc do skorzystania z pomocy doświadczonego doradcy podatkowego, jakim jest Grażyna Jabłońska.

Zakres obowiązków biura księgowego

Zakres obowiązków naszego biura księgowego obejmuje doradztwo podatkowe, pełną rachunkowość dla firm, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych czy ewidencji. Ponadto sporządzamy zeznania i deklaracje podatkowe dla klientów indywidualnych oraz reprezentujemy ich przed Urzędem Skarbowym. Chętnie zajmiemy się również dokumentacją związaną z kadrami i płacami w Państwa firmie. Oferujemy możliwość odbioru dokumentów od Klienta. Zapraszamy do współpracy!

obsługa firm

Grażyna Jabłońska

Doradca podatkowy

ul. Barlickiego 1,
44-100 Gliwice
Telefon:
32 231 60 90
601 427 973
602 115 647
e-mail:
doradca@doradca.gliwice.pl
 

 

Formularz kontaktowy